Պետք չէ կյանքը զոհաբերել, պետք է ընդամենը կեղծ օրակարգեր չբերել. Զոհրաբյանը` Հովակիմյանին խորհուրդ տվեց թիթեռ չնկարել (video)
ԱԺ-ում «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամվոր Վահագն Հովակիմյանը ներկայացրեց իր կողմից հեղինակած «Հանրաքվեի մասին» օրենքում փոփոխություններ կատարելու մասին նախագիծը, որից հետո
«Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանը հայտարարեց, որ պարոն Հովակիմյանն արդենք երկու անգամ պատրաստակամություն հայտնեց կյանքը զոհաբերելու, պետք չէ կյանքը զոհաբերել, պետք է ընդամենը կեղծ օրակարգեր չբերել:
«Դուք ուզում եք չեղարկել հանարաքվեն, տալ լիազորություն խորհրդարանին՝ չեղարկելու հանրաքվեն, բնականաբար, որից հետո անմիջապես օգտվելու եք ձեր իսկ գործիքից՝ չեղարկելու եք հանրաքվեն և փորձելու եք լուծել ՍԴ հարցը: Մենք ասում ենք՝ սա կեղծ օրակարգ է: Երեկ վարչապետը հայտարարեց՝ երկրում շատ ծանր իրավիճակ է, այսօր մենք էլի ունենք շատ բարձր թվեր կորոնավիրուսի վարակման, այսօր ունենք 372 դեպք, սոցիալական լարվածություն, սոցիալական բազմաթիվ շերտեր այսօր ունեն լրջագույն խնդիրներ, որոնց լուծում չի տրվում: Հիմա դուք փորձում եք նորից թիթեռ  նկարել»,- շեշտեց պատգամավորը։
դիտվել է 646 անգամ
Հորմուզի նեղուցում իրականացվող զորավարժությունների ժամանակ Իրանը զենիթային հրթիռ է փորձարկել Փարիզի քաղաքապետը Կիեւին գեներատորներ է նվիրաբերել Մոսկվայում փետրվարի 22-ի և 23-ի եղանակային վտանգի դեղին մակարդակ է հայտարարված Ջերմաստիճանը ողջ հանրապետությունում կնվազի ևս 5-8 աստիճանով. պասվում են տեղումներ Ուկրաինայում կարգավորումն անհնար է առանց ԱՄՆ մասնակցության. Օրբան Հրդեհ՝ Քասախի գազալցակայանում Զելենսկին ՆԱՏՕ-ի գլխավոր քարտուղարի հետ քննարկել է եռակողմ բանակցությունները Երբ ժողովուրդը միաբանվում է Տիրոջ առաջ, հույսն ու հավատը առավել են զորանում․ Տեր Վրթանես ԱՄՆ ռազմական ինքնաթիռները ինտենսիվ տեղաշարժվում են Եվրոպայի և Արաբական թերակղզու ռազմաբազաների միջև Ռուսաստանը սպառնում է պատասխան քայլերով Երկիրը կանգնած է հումանիտար աղետի առջև Լավ նորություն՝ կլինեն փոփոխություններ ԱՀԱ համակարգում՝ հաշվի կառնվեն բուժաշխատողների շահերը․ Գևորգ Գրիգորյան Շենգավիթում բախվել են Toyota RAV4-ն ու Jeep Compass-ը. կա 4 վիրավոր Տիգրան Ավինյա՛ն, լապատկեն վերցրա ու քաղաքի փոսերը փակի (video) «Սրբապիղծնե՛ր», Արշակ սրբազանի դեմ սարքած ձեր տեսանյութերի համար պատասխան պիտի տաք․ Աշոտ Անդրեասյան (video) Արաղչին հայտնել է Իրանում հակակառավարական ցույցերի ժամանակ զnհերի թիվը Մոսկվայում ձյան տեղումների ռեկորդ է գրանցվել Վազգեն Սաղաթելյանի կալանքը 3 ամսով երկարացնելու որոշման դեմ բողոքի վերաբերյալ վերաքննիչ դատարանի որոշումը կայացվելու է երկուշաբթի օրը Ռուսաստանը նոր անօդաչու թռչող սարքեր է ներկայացրել Հորդորում եմ չհորդորել փաստաբաններին, թե ինչպես պաշտպանել մեր վստահորդներին․ Մարինե Ֆարմանյան Վրաստանը նվազեցրել և խորհրդանշականի է հասցրել Ադրբեջանից Հայաստան բենզինի տարանցման գինը․ Վրաստանի էկոնոմիկայի նախարար Թող Ալեն Սիմոնյանը սպասի՛, դատախազությունն այդ օրերին իր հետևից գնալու է. Դերենիկ Մալխասյան (video) Արա՛,10 օրը մեկ դիրքերում մարդ է մահանում, որը մեջ մարդ են սպա**մ, էս ինչ եք անում դուք. Անդրեասյան (video) Հայկ Կոստանյանը սուտ տեղեկատվություն է տրամադրել․ Արթուր Չախոյան Աստված արդեն Ալեն Սիմոնյանին պատժել է․ Պարույր Հայրիկյան (video)