Հատվածներ 1999թ հարցազրույցից (տեսանյութ) Ա1+
Ձեզ ենք ներկայացնում Ա1+-ի  Հետգրություն հաղորդաշարի 1999թ-ի  արխիվային տեսագրությունից հատվածներ: Հարց 1. Խնդրում եմ բացատրել ձեր թերթում լույս տեսած հոդվածները փաստերի հիման վրա էին գրված, թե՞ սենսացիաների հետևից էիք ընկել Հարց 2. Հայտնի է, որ ձեզ դատախազություն էին կանչել և մեղադրանք առաջադրել, ի՞նչ կասեք այս մասին Հարց 3. Ո՞վ է ձեր թիկունքում և ինչի՞ վրա եք հույս դնել, չունենալով բարձրագույն մասնագիտական կրթության դիպլոմ զրկված եք նունիսկ տարրական համեստությունից: Հարց 4. Չեք կարծում, որ այս քաղաքական խաղերում ամենաթույլ օղակը դուք եք , որին օգտագործում են և որից կարող են հետո պարզապես հրաժարվել Հարց 5.Ի՞նչ եք կարծում ցմահ բանտարկությունով դուք կպրծնեք Հարց 7. Դուք հաղթող եք, թե՞ պարտվող Հարց 8. Ո՞վ է ձեր հովանավորը, Վանո Սիրադեղյա՞նը, Լևոն Տեր-Պետրոսյա՞նը, թե՞ Վազգեն Սարգսյանը: Այս եւ այլ հարցերի պատասխանները՝ տեսանյութում: