Նորից ընկնում եք երազանքների կամ ենթադրությունների գիրկը.Վահրամ Բաղդասարյան (video)
ՀՀԿ խմբակցությա ղեկավար Վահրամ Բաղդասարյանին  ԱԺ ճեպազրույցների ժամին լրագրողները հարց ուղղեցին,թե իրեն  տեսնո՞ւմ է ընդդիմադիրի դերում: «Եթե մարդը որոշել է, որ ամբողջ կյանքում պետք է լինի իշխանության մեջ նշանակում է, նա չի մտել քաղաքականություն: Բնականաբար, պատրաստ եմ: Ի տարբերություն մեր նախորդ ընդդիմադիրների, մենք պատրաստ ենք դրականը տեսնել»,-պատասխանեց նա: Վարչապետի ենթակայության տակ են լինելու ուժային կառույցները և կա տեսակետ, որ շատերը կլքեն ՀՀԿ-ն ու այդ խմբակցությունը կդառնա փոքրամասնություն,հարց ուղղեցին լրագրողները . «Նորից ընկնում եք երազանքների կամ ենթադրությունների գիրկը: Ուժային կառույցները ժողովրդինն են, այդ մտավախությունը դուք ունեիք, որ մինչև ամսի 1-ը ՀՀԿ-ն պետք է քայքայվի, եթե լինի նման իրավիճակ, կարևոր չէ, թե քանի հոգի կլինի խմբակցությունում, կարևոր է, որ քաղաքական դիրքորոշման մեջ փոփոխություններ չլինեն»,-պատասխանեց նա:
Անհարմար չեք զգո՞ւմ՝ ձեր իշխանության ժամանակ կաթողիկոսի նկատմամբ քրեական հետապնդում է հարուցվում (video) Տիգրան Աբրահամյանը՝ Ալեն Սիմոնյանի կողմից՝ հոգեւորականներին մանկապիղծ հայտարարելու մասին (video) Սա ստի ու կեղծիքի իշխանություն է. Անդրանիկ Թևանյանը ընտրություններին կմասնակցի Գագիկ Ծառուկյանի հետ (video) ՄԻԵԴ-ը ՀՀ կառավարությունից պահանջել է Տոնոյանի գործի վերաբերյալ դիրքորոշում ներկայացնել «Նիկոլի տեր Ալիևը երեկ Նիկոլի մի քանի սուտ բացահայտեց». Արմեն Աշոտյան (video) #ՀԻՄԱ․ Բողոքի Ակցիա ԱՄՆ-ում՝ ընդդեմ տիրադավ Հովնանի․ նրա աջակիցը կռիվ հրահրեց (video) ՊՆ-ն հակառակորդի համար հասանելի է դարձնում ինժեներական տվյալներ․ Աբրահամյան Արցախի ՊԲ-ում 20 տարուց ավելի աշխատած տեղահանված կինն անմխիթար պայմաններում է ապրում (video) Իրավաբանը պարզաբանում է՝ ինչպես պահանջել փոխհատուցում Երևանի փոսերի համար Միքայել Սրբազանը վաղը դուրս կգրվի «Իզմիրլյան» ԲԿ-ից. նրա առողջական վիճակը գնահատվում է բավարար Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատունն այսօր փակ է Մյունխեն 2026․ միջանցք, միջամտություն ՀՀ-ի ներքին գործերին, «այսպես կոչված Խաղաղության խաչմերուկ» և անցած օրերի «փառքը»․ Խաչատրյան Բողոքի ակցիա․տաքսու վարորդները կոնկրետ պահանջներ են առաջ քաշում․նրանց հանդիպել են ավագանու անդամները (video) Ինչի միջև կատարել ընտրությունը՝ Ալիևի կողմից անարգվողի՞, թե՞ Ալիևին խեղճացնողի․ Սևակ Նազարյան ՀՀ տարածք մխրճված ադրբեջանցիները գիտե՞ք՝ ինչ են անում․․․ Տիգրան Աբրահամյանը՝ մանրամասնում է (video) Ագրարարային համալսարանի քոլեջի փոխտնօրենները ազատվել են աշխատանքից Քրդերը ձգտում են Սիրիայի հյուսիս-արևելքում ինքնակառավարման մարմինների պահպանմանը Բրյանսկի բնակիչների մի մասն առանց ջեռուցման և լույսի է մնացել՝ էներգետիկ օբյեկտներին հասցված ուկրաինական հարվածից հետո #ՈՒՂԻՂ․ ՇՏԱՊ․ Նիկոլը պատրաստվում է եկեղեցու գանձերի թալանին․ Հայկ Նահապետյան (video) Եվրոպան պետք է հաշվի առնի ուժերի գլոբալ հավասարակշռության փոփոխությունը․ China Daily «Անհնարին» երկրաշարժերը տեղի են ունենում ամբողջ աշխարհում՝ փոխելով գիտությունը ԱՄՆ պետքարտուղարը մտահոգիչ է համարում Նավալնիին թունավորելու մասին տեղեկությունները Սա զրպարտություն է, որն արդե՛ն անուղղելի վնաս է հասցրել մեր Մայր Եկեղեցու ու հետևաբար մեր ողջ ազգի հեղինակությանը կոնկրետ երկրում. Ռուբեն Մելիքյանը` Ալեն Սիմոնյանի հայտարարության մասին Այժմ եկել է հաջորդ քայլն անելու ժամանակը. Չալաբյան Մարդը նույնիսկ իր սեփական կուսակցությունում բացարձակ հեղինակություն չունի