Վերջին շրջանի գործողություններով մեր համեստ նպաստն ենք բերել համազգային ոգևորության այս ալիքի տարածմանն ու խորացմանը. «ՍՊՍ ՍԻԳԱՐՈՆ»
Պատմական մի բացառիկ հանգրվան է հասել հայ ազգն ու պետականությունը հայոց: Մի հանգրվան, ուր սկզբնավորվում են մեր ապագա քաղաքական, տնտեսական և մշակութային աննախադեպ նվաճումները, և մայիսի 8-ին կայանալիք ընտրությամբ աշխարհին պետք է ցույց տանք զարգացած, առաջադեմ ազգերի և երկրների շարքում մեր արժանի տեղն ու դերը զբաղեցնելու կամքն ու վճռականությունը: Եղել ենք ու մնում ենք այդ տեսլականի աներկբա կրողն ու տարածողը և մեր տասնամյակների գործունեությունը դրա անխոս վկայությունն է: Վերջին մեկ ամսվա իրադարձություններն էլ ավելի ամրապնդեցին մեր այդ համոզմունքը և վերջին շրջանի գործողություններով մեր համեստ նպաստն ենք բերել համազգային ոգևորության այս ալիքի տարածմանն ու խորացմանը: Մշտապես եղել ենք ու կմնանք մեր երկրի ու ժողովրդի կողքին և համոզված ենք, որ մայիսի 8-ին խորհրդարանում կգերիշխի խելամտությունն ու բանականությունը և սահմանադրորեն կամրագրվի պատմական այս զարթոնքի անշրջելիությունը: Մենք այլևս դատապարտված ենք ունենալու աշխարհասփյուռ հայության երազանքի Հայաստանը: «ՍՊՍ ՍԻԳԱՐՈՆ» ընկերության լրատվական ծառայություն