Ովքեր են ստորագրել Փաշինյանին վարչապետի պաշտոնում առաջադրելու փաստաթղթի տակ
Նիկոլ Փաշինյանի առաջադրման փաստաթղթերը ներկայացվել են ՀՀ Ազգային ժողովի ընդհանուր բաժին։ Ներկայացնում ենք փաստաթուղթը ստորագրած 41 պատգամավորների ցանկը: ԵԼՔ խմբակցություն 097 Արարատ Միրզոյան 096 Գեւորգ Գորգիսյան 091 Արամ Սարգսյան 093 Արտակ Զեյնալյան 090 Էդմոն Մարուքյան 094 Լենա Նազարյան 092 Սասուն Միքայելյան 095 Մանե Թանդիլյան ՀՅԴ խմբակցություն 099 Արմեն Ռուստամյան 105 Սուրեն Մանուկյան 101 Արմենուհի Կյուրեղյան 104 Ռոմիկ Մանուկյան 102 Արմեն Բաբայան 103 Անդրանիկ Կարապետյան «Ծառուկյան» խմբակցություն 061 Նաիրա Զոհրաբյան 068 Լուիզա Սարգսյան 073 Շաքե Իսայան 072 Մարինա Մարգարյան 067 Արթուր Մանուկյան 070 Կարինե Պողոսյան 074 Տատյանա Միքայելյան 084 Վանիկ Ասատրյան 083 Հրանտ Մադաթյան 081 Արայիկ Աղաբաբյան 077 Հակոբ Նազարյան 078 Նապոլեոն Ազիզյան 063 Միքայել Մելքումյան 087 Վարդեւան Գրիգորյան 080 Տիգրան Ստեփանյան 076 Վահան Կարապետյան 075 Գեւորգ Պետրոսյան 064 Արարատ Զուրաբյան 079 Արգամ Աբրահամյան 066 Իվետա Տոնոյան 082 Նորա Առուստամյան 069 Վահե Էնֆիաջյան 085 Դավիթ Մանուկյան 088 Վարդան Ղուկասյան 087 Վարդան Բոստանջյան