... ես շատ ուրախ եմ, որ ՀՀԿ-ականները հնարավորություն են ստացել տալ այն հարցերը, որոնք նրանք տարիներ շարունակ չեն կարողացել տալ
Ե՞րբ է աշխատելու Նաիրիտը.Մելիքյանի հարցը Փաշինյանին: Փաշինյանի խոհեմ պատասխանը՝ Ես դեռ փորձագիտական եզրակացություն չունեմ: Շատ կուզենայի այս հարցը հիմա արդեն ըդդիմադիրի կեցվածքով խոսող ՀՀԿ-ին տալ՝ շաղկապելով. ՛՛Երբևէ մտածե՞լ եք փորձաքննություն անել ձեր օֆշորների ազդեցության շուրջ՛՛, այդ թվում՝ Նաիրիտի հետ կապված: Հենց հիմա Հերմինե Նաղդալյանը հարցնում է՝ ե՞րբ է դադարեցնելու մեր գործընկեր Ռուսաստանը զենքի վաճառքը Ադրբեջանին:Հարցը դեռևս աշխատել չսկսած Նիկոլ Փաշինյանին է: Փայլուն հարց է: Այն դեպքում, երբ ՀՀԿ-ն բազմիցս հայտարարել է՝ դա գործընկերության հարց չէ, բիզնես է:Դե՝ պատասխանը հստակ է՝ մենք պիտի աշխատնեք այդ ուղղությամբ: Բայց ինձ շատ ուրախացնում են ՀՀԿ-ականների հարցերը, նրանց հարցերը գլխավորապես այն խնդիրների շուրջ են, որոնք իրենք հիմնավորապես տապալել են՝ գիտացված կամ ապաշնորհության պատճառով: Չնայած Նիկոլ Փաշինյանին տրվող բազմաթիվ հարցեր նաև նեղ գերատեսչական են, որոնց լուրջ պատասխանելու համար Նիկոլ Փաշինյանը չի կարող տիրապետել գերատեսչական նյութին: Եվ այո, առայժմ ինձ շատ են ուրախացնում Նիկոլ Փաշինյանի լուրջ, զուսպ, չլղոզված, կշռադատված պատասխանները: Եվ այո, ես շատ ուրախ եմ, որ ՀՀԿ-ականները հնարավորություն են ստացել տալ այն հարցերը, որոնք նրանք տարիներ շարունակ չեն կարողացել տալ, և որոնց պատասխաններին մենք վաղուց ենք սպասել: Հրանուշ Խառատյանի գրառումը
Վագիֆ Խաչատրյանը կրկին վիրահատվել է Դադարեցնե՛լ Վեհափառի և հոգևորականների հանդեպ ճնշումները․ ջավախահայ գործիչների հայտարարությունը Կոմիտասի պողոտայում մեքենաների բախման հետևանքով վիրավոր կա Արտառոց դեպք․ Հարսանիքից երեք ամիս անց՝ տղամարդը տեսանյութում նկատել է Նիկոլ Փաշինյան, չե՞ք կարծում, որ նման կերպ «քերել» մեր ժողովրդին ու դիմացը ոչինչ չտալը արդար չի. Մեսրոպ Մանուկյան Չպետք է քննարկել Ալեն Սիմոնյանի զրպարտությունները. հարցը իրավաքրեական տիրույթում պետք է լուծվի. մեդիափորձագետ Տարածաշրջանում ԱՄՆ ներկայության ուժեղացման ֆոնին՝ մեկնարկել են ԻՀՊԿ զորավարժությունները Պատմական խայտառակություն. ՀՀ գլխավոր դատախազը քրեական գործ է հարուցել ՀԱԵ-ի առաջնորդի դեմ. il Giornale D'italia Պուտինը Սերգեյ Իվանովին հեռացրել է Անվտանգության խորհրդի կազմից Ռուսաստանում Ալեն Սիմոնյանից հարցազրույց վերցրած լրագրողին հեռակա կարգով դատապարտել են ազատազրկման Հորդորում ենք հիմնազուրկ հայտարարություններ անող անձանց ընդունել մեղքը և անպատասխանատու հայտարարություններ չանել. Տեր Եսայի Մելիքյանը հանդիպել է Մխիթարյանին. ինչ են խոսել Սիրիական ճամբարից ազատ է արձակվել ԻՊ-ի հետ առնչություն ունեցող 34 ավստրալացի Պայթյունի ահազանգ Թալին քաղաքի բենզալցակայաններից մեկում Հատել ենք, հայրենակիցներ, գոյաբանական այդ բախտորոշ եզրագիծը, որից այն կողմ խոսքը դառնում է ավելորդ Երկու Սրբազան հայրեր Հայաստանից մեկնել են Ավստրիա՝ մասնակցելու Եպիսկոպոսաց ժողովին․ Տեր Եսայի ԱՄՆ-ն որևէ մեկին չի պարտադրել ՌԴ-Ուկրաինա հակամարտության կարգավորման շուրջ համաձայնագիրը. Ռուբիո Հարսանիքի ժամանակ 8 մարդ է վիրավորվել, որոնցից 1-ը` երեխա Գազայում առնվազն 11 մարդ է զոհվել իսրայելական հարվածներից. զոհերի ընդհանուր թիվը գերազանցել է 72 000 «Արա՛, այ ասֆալտի թալանչիներ․ ջարդած ավտոների համար ո՞վ է պատասխան տալու»․ Արմենակ Դանիելյան (video) Ընդդիմադիրնե՛ր, դե հիմա հասկացե՛ք՝ ով է ձեր դիմաց կանգնած․ Հայկ Նահապետյան (video) Արշակ Սրբազանի դեմ գործ կարողը պատասխան է տալու․․․ ի՞նչ է սպասվում․ Գառնիկ Դանիելյան (video) 6 միլիարդ 531 միլիոն 147 հազար դրամ է հատկացված աղբահանության համար․․․ ի՞նչ է կատարվում. Աղեկյան (video) Սփյուռքի հայտնի 7 գործիչներ Նիկոլին մղեցին այդ քայլին․ քաղաքագետ Մեսրոպ Եսայան (video)