Երևանում 23-ամյա աղջիկը ՎԱԶ-21010-ով վրաերթի է ենթարկել 2 հետիոտնի. վերջիններս տեղափոխվել են հիվանդանոց (լուսանկարներ)
Այսօր՝ ապրիլի 28-ին վրաերթ է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 17:10-ի սահմաններում, Երևան քաղաքի Նոր-Նորքի 8-րդ զանգվածի բնակիչ 23-ամյա Անի Սարգսյանը, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգվածի թիվ 15 շենքի հարևանությամբ, իր վարած ՎԱԶ-21010 մակնիշի 22 ՏL 151 համարանիշի ավտոմեքենայով վրաերթի է ենթարկել 2 հետիոտնի: Shamshyan.com-ի փոխանցմամբ՝ վարորդը փախուստի չի դիմել, ահազանգել է Երևանի 1-03 շտապօգնություն, օգնել է վրաերթի ենթարկվածներին տեղափոխել «Սբ. Գրիգոր Լուսավորիչ» բժշկական կենտրոն: Դեպքի վայրում հավաքվածները ասում էին, որ վիրավորներին հիվանդանոց է ուղեկցել Ա. Նազարյանը: Փաստի առթիվ ոստիկանության  կողմից նյութեր են նախապատրաստվում: Վարորդը տեղում ենթարկվեց սթափության փորձաքննության, և պարզվեց, որ նա ավտոմեքենան վարել է սթափ վիճակում: Ոստիկանությունը պարզում է վիրավորների ինքնությունը: Ավտոմեքենան հետաքննիչի հանձնարարականով տեղափոխվեց Երևանի ՃՈ հատուկ պահպանվող տարածք: