Գյումրիում հսկողություն կիրականացնեն ՌԴ զինուժի ռազմական ոստիկանները
Հայաստանում տեղակայված ռուսաստանյան 102-րդ ռազմակայանում կկազմավորվեն ռազմական ոստիկանության ստորաբաժանումներ, հայտնում է
regnum.ru-ն:
«Զինվորական կարգապահության, ճանապարհային երթեւեկության եւ Գյումրիի ռազմական կայազորի օբյեկտների պահպանության նպատակով կազմավորվում են ռազմական ոստիկանության ստորաբաժանումներ»,-նշվում է ՌԴ զինված ուժերի Հարավային օկրուգի մամուլի ծառայության հաղորդագրությունում: Անձնակազմը կստանա հատուկ հանդերձանք, զենք, ռազմական տեխնիկա եւ հատուկ միջոցներ:
LIVE
«Նիկո՛լ, լավ դու ի՞նչ տեսակ մարդ լինես, որ Մարիամիկիդ ձիու հետ առաջին պլան բերես»․ Կարապետ Պողոսյան (video) 1 Սամվել Կարապետյան-Գագիկ Ծառուկյան․ ի՞նչ է սպասվում (video) 2 «Աննա Հակոբյանն ամենամեծ պատիժն է, որ Նիկոլին կարող էր բաժին հասնել. դրան տեղն է»․ Կարապետ Պողոսյան (video) 3 #ՀԻՄԱ․ «Արա Նիկո՛լ, դե տղա ես, կանգնի ու ասա էդ»․ ԵԿՄ-ական Դավիթ Մկրտչյանը հունից դուրս եկավ (video) 4 18+ մեկնաբանություններ՝ Փաշինյանի ֆեյսբուքյան հերթական հրապարակման տակ 5