Кто ты такой.Ես որ իմ արածները վզիդ դնեմ, գրիժա կստանաս.Իգիթյանը՝Փոստանջյանին
«Հայտնվել են հիվանդ երևակայությամբ չարորակ քաղաքական թզուկներ: Տիկինը երկու անգամ ԱԺ պատգամավոր է եղել ու այդ երկու ժամկետի ընթացքում մեզանից ստացել է 120 հազար դոլար՝ որպես աշխատավարձ: Ուզում եմ հասկանալ՝ դիմացն ի՞նչ ա ստացել երկիրը, ժողովուրդը»,- դիմելով Երևանի ավագանու «Երկիր ծիրանի» խմբակցությանն ու նրա առաջնորդ Զարուհի Փոստանջյանին՝ հայտարարեց ավագանու ՀՀԿ խմբակցության անդամ Լևոն Իգիթյանը: Նա շեշտեց` Զարուհի Փոստանջյանն անընդհատ ասում է «ես էսպես եմ հասկանում, էսպես եմ կարծում»: «Իսկ դու ո՞վ ես, «кто ты такой»», - ասաց ՀՀԿ-ականը՝ ապա ավելացրեց. «Ես որ իմ արածները էս երկրի համար վզիդ դնեմ, գրիժա կստանաս, դու ո՞նց ես ինձ դատի տալիս»: «Դուք սեր չեք վայելում, դուք թշնամի եք: Կինը դեպի իրեն ձգող հատկություն է ունենում, դուք դա չունեք, դուք ի՞նչ կին, ստեղ-ընդեղ, ժուռնալիստներին ասել եք ձեռ են տվել: Դու ինչ ձեռք տալու մարդ ես, այ մարդ», - եզրափակեց խոսքը Լ. Իգիթյանը: