«Գագիկ Հարությունյանը հո Նազարբաևը չէ՞». Նիկոլը քվեաթերթիկը լուսանկարել է
«Հրապարակ» թերթը գրում է. «Դուք դե՞մ եք քվեարկել Գագիկ Հարությունյանին՝ հարցրինք նրա հետ անձնական մտերմություն ունեցող «Ելք» դաշինքի անդամ Արամ Սարգսյանին։ «Միանշանակ, ինչո՞ւ պետք է կողմ քվեարկեի, երբ առանց դրա էլ ինքն ընտրվելու խնդիր չուներ»։ Անձնական մտերմության, հարաբերությունների պատճառով։ «Մտերմությունը՝ մտերմություն, բայց ես իրեն էլ նախապես ասել եմ, որ դեմ եմ քվեարկելու, ավելին՝ ասել եմ, որ մեր «դեմն» իրեն ավելի շատ կբարձրացնի, քան մյուսների «կողմը», ի վերջո, ինքը հո Նազարբաևը չէ՞»։ Արարատ Միրզոյանն էլ ասաց, որ ինքն անգամ չի նայել քվեաթերթիկներին, բոլորին է դեմ քվեարկել։ Իսկ կա՞ն խմբակցությունում պատգամավորներ, որոնք լուսանկարել են քվեաթերթիկը։ «Միայն Նիկոլը, ինքը նախորդ քվեարկություններից փորձ ուներ»,- խոստովանեց Արամ Զավենիչը։ Իսկ Նիկոլը գործընկերներին նույն խորհուրդը չի՞ տվել, որ ավելորդ կասկածները չքայքայեն իրենց շարքերը։ Արամ Սարգսյանը վստահեցրեց, որ քվեարկությունից հետո իրենց մոտ «որս» չի սկսվել։ «Մենք միասնական ենք եղել բոլոր քվեարկությունների ժամանակ»»: Առավել մանրամասն՝ թերթի այսօրվա համարում