Ջիգարխանյանի պատմությունը կրկնվում է. Գրիգորի Մարտիրոսյանն ընկել է՞ ծուղակը
ՌԴ թատրոնի և կինոյի դերասան Գրիգորի Մարտիրոսյանը, որը 70 տարեկան է, կնոջից բաժանվելուց հետո ամուսնացել է իրենից կրկնակի երիտասարդ կնոջ հետ: Սակայն դերասանի ընկերները չեն հավանում նրա ընտրյալին, քանի որ կարծում են, թե նա շահամոլ է և հայազգի դերասանի հետ ամոսնացել է գումար վաստակելու և ճանաչված լինելու համար: «Այս տիկինը շատ նախաձեռնող է ու Գրիգորիին արագ իր «ցանցն» է գցել: Հիմա նա հարցազրույցի համար դիմող բոլոր լրագրողներին «իր գներն» է ասում: Իհարկե, ոչ ոք չի պատրաստվում վճարել: Դրա հետևանքով Գրիգորի Մարտիրոսյանի երկրպագուները չեն իմանում նրա մասնակցությամբ ներկայացումների ու նրա վերաբերյալ այլ նորությունների մասին: Շատ շուտով այս ամենի հետևանքով նրանք առանց գումար կմնան»,- պատմել են զույգին մոտ աղբյուրները: Հիշեցնենք, որ Արմեն Ջիգարխանյանի և նրանից իրենից 44 տարով երիտասարդ Վիտալինա Ցիմբալյուկ-Ռոմանովսկայայի ամուսնությունը կարճ տևեց, և դերասանը կնոջը սկսեց մեղադրել ունեցվածքը յուրացնելու մեջ: