Քիմ Քարդաշյանի քույրը երեխա է ունեցել.ինչու էր գաղտնի պահվում հղիությունը/տեսաշար/
Instagram-ի իր էջում Քիմ Քարդաշյանի կրտսեր քույրը  Քայլի Ջեները պատմել է,որ լույս աշխարհ է բերել իր առաջնեկին: Աղջիկը ծնվել է փետրվարի 1-ին:  «Ներեցեք ինձ, որ այդ ամենը գաղտնի էի պահում: Ես գիտեի, որ պետք է այս դերիս նախապատրաստվեմ պոզիտիվ ու ատողջ կերպով՝ առանց սթրեսի: Ես չեմ ծրագրել դրանով գումար աշխատել: Ես գիտեի, որ իմ երեխան զգալու է ցանկացած սթրես ու զգացմունք, ուստի որոշեցի գաղտնիությունը պահպանել հանուն իմ փոքրիկ կյանքի ու մեր երջանկության: Հղիությունն ինձ համար ամենահիասքանչ, ոգեշնչող ու կյանքս փոխող կարգավիճակն էր: Ես կկարոտեմ այդ ժամանակաշրջանը: Գնահատում եմ ընկերներիս, հատկապես՝ իմ ընտանիքիս՝ առավելագույն գաղտնիություն պահպանելու համար: Իմ հիանալի ու առողջ փոքրիկը ծնվեց փետրվարի 1-ին, ես անհամբեր սպասում էի, որ կիսվեմ ձեզ հետ այս լուրով: Ես այնքան լի եմ սիրով ու երջանկությամբ, որ թվում է՝ կպայթեմ»,- հավելել է Ջեները: Այնուհետև ֆոտոմոդելն ու գործարարը հուզիչ տեսահոլովակ է հրապարակել Թրեվիս Սքոթի հետ:
Թրեվիս Սքոթի հետ: