Վիտալինան վճարում է թալանի համար
Վիտալինա Ցիմբալյուկ-Ռոմանովսկայայի պաշտոնական ներկայացուցիչ  Էլինա Մազուրի անունը    լայն մասսայականություն ստացավ այն բանից հետո,երբ դարձավ Արմեն Ջիգարխանյանի նախկին կնոջ` Վիտալինա Ցիմբալյուկ-Ռոմանովսկայայի պաշտոնական ներկայացուցիչը  ,  գրում է Dni.ru-ն: Այժմ արդեն Մազուրը  հանդես է գալիս Վիտալինայի  դեմ, մի քանի տարբեր եթերներից տեղեկացնելով Վիտալինայի հատուկ ծրագրերի մասին: Ըստ Մազուրի, այդ պլաններով նա ծրագրում էր տարեց դերասանից խլել բոլոր միջոցները, մինչեւ վերջին կոպեկը: «Ես հրաշալի գիտակցում եմ, թե որն էլ նրա նպատակը: Նա ուզում էր ծեր, հիվանդ մարդուն թողնել առանց որեւէ կոպեկի: Երբ ես այդ ամենը բացահայտեցի, իսկ դա բավական ուշ եղավ, ես ցանկություն ունեցա փախչելու: Այո, Վիտալինան ինձ վճարում էր, որպեսզի ես առանց գրոշի թողնեմ Արմեն Բորիսովիչին, ես բոլոր սկանդալների ռեժիսորն եմ եղել, ինքս եմ կազմակերպել ամուսնալուծությունն այնպես, որ Վիտալինան առավել հարստանա»,-  НТВ հեռուստաընկերության եթերում Էլինա Մազուրը հայտնել է,որ  նման բացահայտման պատճառ է այն,որ երբ նա տեղեկացել է Վիտալինայի ամբողջական ծրագրերի մասին, որոշել է հեռանալ ու այդ ստորության մաս չդառնալ: Երբ Վիտալինան ստացել է նաեւ անշարժ գույքը, նրանք այլեւս չեն շփվել Մազուրի հետ, իսկ Մազուրն հայտարարել է, որ սխալ է եղել, բայց այնքան կամքի ուժ է գտել, որ կարողանա խոստովանել այդ մասին: