Նարկոբարոնի հասցեին վիրավորական արտահայտության համար 17-ամյա բլոգերին սպանել են
«ՌԻԱ Նովոստի» գործակալությունը հայտնում է,որ Մեքսիկական Կուլյական քաղաքի բնակիչ, սոցցանցերում Ծովահեն մականունով հայտնի 17-ամյա բլոգեր Խուան Լուիս Լագունասը սպանվել է մեքսիկական բարերից մեկում՝ նարկոբարոնի վիրավորելու համար:Նրա սպանության լուրը հրապարակվել է նրա Facebook-յան էջում։
Վերջին երկու տարում նա մեծ ճանաչում է ձեռք բերել սոցցանցերում՝ իր էպատաժային վարքագծի, զենքերի, վագրերի, գեղեցիկ կանանց, մեքենաների, ոստիկանության ու զինծառայողների, երեկույթներից լուսանկարների շնորհիվ։ Այս ամենը շարունակվել է, մինչև որ Լագունասը, գտնվելով ալկոհոլի ազդեցության տակ, թույլ է տվել սեռական բնույթի վիրավորական արտահայտություն հնչեցնել Մենչո մականունով Նեմեսիո Օսեգերա Սերվանտեսի հասցեին, որը համարվում է «Խալիսկո. Նոր սերունդ» նարկոկարտելի առաջնորդը։ Բլոգերի խոսքերը հրապարակվել են սոցցանցերում, ինչից որոշ ժամանակ անց Լագունասը սպանվել է բարերից մեկում։ Նրա մարմնից հանվել է ավելի քան 15 փամփուշտ։