SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ դեկտեմբերի 15-ին «Ինգո Արմենիա» ապահովագրական փակ բաժնետիրական ընկերության գործադիր տնօրեն Արևշատ Մելիքսեթյանը դիմել է Ոստիկանության Արաբկիրի բաժին և հայտնել, որ այս տարվա նոյեմբերի 4-ին Երևան քաղաքի Կորյունի փողոցի թիվ 25 շենքի մոտ Mercedes մակնիշի 08 ԼՏ 777 համարանիշի և Lexus մակնիշի 01 QP 010 համարանիշի ավտոմեքենաների մասնակցությամբ տեղի է ունեցել ավտովթար: Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, «Ինգո Արմենիա»-ի տնօրենը Ոստիկանությանը տեղեկացրել է, որ մեղավոր՝ Mercedes-ի սեփականատեր Սարգիս Մուրադյանը, այցելել է իրենց գրասենյակ՝ Ա. Ավետիսյան փողոցի 116/1 հասցե, որտեղ էլ դեպքի մասին իրականությանը չհամապատասխանող տեղեկություններ ներկայացնելու միջոցով՝ ընկերությունից հափշտակել է գումար: Ոստիկանության Արաբկիրի բաժնի ծառայողները ձեռնարկում են անհրաժեշտ միջոցառումներ՝ Ս. Մուրադյանին հայտնաբերելու ուղղությամբ: