16-ամյա աղջիկը հայտնել է, որ ամուսնու եղբայրն ու ամուսինը ծեծել ու ցանկացել են բռնաբարել իրեն
Shamshyan.com-ը գրում է, որ Գեղարքունիքի մարզի գյուղերից մեկի 16-ամյա բնակչուհի Կ.Լ.-ն ոստիկանությունում հաղորդում է տվել, որ գյուղի իրենց տանը ամուսնու եղբայրը՝ 28-ամյա Գ. Ն.-ն ոգելից խմիչքի ազդեցության տակ իրեն ծեծի է ենթարկել, մազերից քաշելով՝ մտցրել է ննջասենյակ, գցել անկողնու վրա ու ցանկացել սեռական հարաբերություն ունենալ իր հետ:Բնակչուհին պատմել է, որ ինքը սկսել է բղավել, բղավոցները լսելով՝ ննջասենյակ է մտել ամուսինը՝ 24-ամյա Գ. Ն.-ն, որը կնոջն ասել է, որ նա պետք է կատարի եղբոր ասածները, ու երբ ինքը ընդդիմացել է, ամուսինը նույնպես մի քանի անգամ հարվածել է իրեն և քաշել մազերը:16-ամյա աղջկա ամուսինն ու ամուսնու եղբայրը չեն կարողացել իրենց անասնական կրքին հագուրդ տալ, աղջիկը մեծ դժվարությամբ փախել է տնից, գրում է Shamshyan.com-ը:Փաստի առթիվ տարածքի Ոստիկանության հետաքննչական բաժանամունքում նյութեր են նախապատրաստվում: Աղջիկը հետաքննությանը հայտնել է նաև, որ ամուսնու հայրը՝ 51-ամյա Գ.Ն.-ն, իրենց տանը պարբերաբար իրեն ստիպել է իր հետ միասին պոռնոգրաֆիկ ֆիլմեր դիտել: