«Նիկոլ վարչապետ» գոռացողները Ալեն Սիմոնյանին «ասֆալտի օլիգարխ» են դարձնում. Արեգնազ Մանուկյան (video)
Չէր խոստացվել, որ թշնամու զորքը մտնելու է Հայաստան, Սյունիքում Արդբեջանը մաքսակետեր է տեղադրելու, հետևողականորեն պաշտպանվելու են ադրբեջանցիների էյվազլիական շահերը, և խաղաղության դարաշրջանի անվան տակ Հայաստանը դանռալու է առևտրի առարկա։ Չէր խստացվել, որ «Նիկոլ, վարչապետ» գոռացողները դա անում են, որպեսզի Ալեն Սիմոնյանը հեռուստատեսային էժան շուոի մասնակցից, ըստ օդում կախված լուրերի, դառնա ասֆալտի օլիգարխ և պադավատի փող ծախսի բյուջեի հաշվին, հին օլիգարխները դառնանա պուպուշ հեղափոխական սեփականատերեր, պատահական մեկը դառնա փոխվարչապետ․․․ ԱԺ-ում իր ելույթում ասաց «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Արեգնազ Մանուկյանը։
«Չեր խոստացվել, որ Սաշիկի մասին պատմությունների սիրահար Նիկոլ Փաշինյանը ով իր գիտակցական կյանքում մեղադրում էր նրան փայ մտնելու համար, ով այլոց էր մեղադրում Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենայինում փայ ունենալու համար, ինքն է փայ մտել այդ հիմնարկում․․․»,-ասաց Մանուկյանը։
Մանրամասն՝ տեսանյութում։