«Լելե Թեփե»-ից Նիկոլը ձեռքերը լվացած, ուրիշի վրա է մեղքը բարդում. Գեղամ Մանուկյան (video)
Այս իշխանությունն այնքան է վախենում ամեն մի քաղաքացուց, որ Ոստիկանությունը բերել, լցրել է այստեղ, որովհետև հասկանում է՝ հոգեկան խանգարված մարդու նկատմամբ ժողովրդի վերաբերմունքն ինչպիսին է։ Այս մասին, այսօր՝ ապրիլի 14-ին, ԱԺ-ի մոտ լրագրողների հետ զրույցում ասաց ՀՅԴ անդամ, «Երկիր մեդիա» ՀԸ քաղաքական և լրատվության բաժնի ղեկավար Գեղամ Մանուկյանը՝ անդրադառնալով իր՝ ԱԺ մոտ գնալու վերաբերյալ գրառմանը։
«Այսօր արդեն ինքը բոլորովին մեղավոր չի, Հայաստանում բոլորին մեղավոր է հռչակում, վաղը չզարմանաք, որ զոհվածներին մեղավոր հռչակի, միայն թե իր դավաճանությունը, իր կառավարման արդյունքում պատերազմի պարտությունն իրենից հեռու տանի։
Դեռ շիրիմների վրա ծաղիկները չեն չորացել, ինքը խոսում է արդեն լուսավոր ապագայի մասին: Մարդը, որ կործանման է տարել մի ամբողջ երկիր, բանակ, ամեն ինչ, խաբեության նոր փուլն է սկսում: Նա մնալու է իր պարտված անցյալում, ժողովուրդը տրորելու է նրան այդ անցյալի մեջ»,-ասաց Գեղամ Մանուկյանը:
Նա անդրադարձավ «Լելե Թեփեի» օպերացիային՝ նշելով. «Այսօր ԱԺ-ում Նիկոլը սուտ էր խոսում «Լելե Թեփե»-ի մասին։ Այսօր ձեռքերը լվացած, ուրիշի վրա է մեղքը բարդում»: