Նիկո՛լ, դու փողոցի շուն ես, դու կյանքեր չես փրկել. Էլ ի՞նչ դժբախտություն պիտի բերես մեր գլխին. Շիրինյան (video)
Գնդապետ Սայաթ Շիրինյանը Հայելի ակումբում հրավիրված ասուլիսին բացահայտումներ է արել ոստիկանապետի և ոստիկանության գործողությունների մասին, անդրադարձել է ներքաղաքական իրավիճակին ու Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականի պահանջին:
դիտվել է 2144 անգամ
Ստեփանծմինդա-Լարս ավտոճանապարհը փակ է Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ Սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, ջերմաստիճանը կնվազի Կճոյանը բողոքի նոտա է հղել Նիկոլին. «Սենց չեղավ, ախր». «Իրավունք» ՔՊ-ականները «աչյոտ» են պահանջել շեֆից. «Իրավունք» ՔՊ-ականները պարեկ են ծեծում. «Հրապարակ» Նոր ռեպրեսիաներ են սպասվում. «Հրապարակ» Իշխանությունը չի ուզում, որ արցախցիները մասնակցեն ընտրություններին. «Հրապարակ» Պետերի ախորժակը բացվել է, պարգևավճարներն իրավիճակ են փոխել. «Հրապարակ» Արձանագրությունը կա. դատախազը պետք է մեղադրանք առաջադրի Արթուր Հովհաննիսյանին. «Ժողովուրդ» Իրանը մերժել է ԱՄՆ-ի առաջարկը «Այս երկուսը հեչ էլ բարի պտուղ չէին. ես ասացի՝ տղաներ, մի քիչ մոտ եկեք». Թրամփը՝ Փաշինյանի ու Ալիևի մասին Նեթանյահուն սպառնացել է Իրանին Արցախցի գործարարներից շատերը փորձում են մանևրել, հանրային ձևով եմ անդրադառնալու նրանց. Արցախի պետնախարար ԵՀ-ն արտակարգ նիստ է հրավիրել «Դրուժբա» խողովակաշարի շուրջ վեճի կապակցությամբ Հայաստանը հետաքրքրված է հնդկական «Pralay» բալիստիկ հրթիռներով. Idrw ԱՄՆ-ն Լաժեսի ռազմաբազայում ամրապնդում է իր ռեսուրսները Խաղամոլությունը Հայաստանում աճել է, ամսական շուրջ 30 միլիարդի խաղադրույք է արվել․ Առաքելյան Թրամփը խոստովանել է, որ քիչ է մնացել աշխատանքից ազատեր Ռուբիոյին Վազգեն, մի գլուխդ բարձրացրու, տե՛ս, ովքեր են ղեկավարում բանակդ ու երկիրդ․ Աշոտ Երկաթ ՀԱՄԱՍ-ը վերահսկողություն է հաստատել Գազայի վրա՝ չնայած Իսրայելի հետ պատերազմում կրած կորուստների