Աննա Հակոբյանն է՞ վարչապետը, թե՞ Նիկոլ Փաշինյանը. երկու դեպքում է դժբախտություն է. Արա Վարդանյան (video)
«Հայաստան» համահայկական հիմնադրամի նախկին տնօրեն Արա Վարդանյանն այսօր Հայելի ակումբում նշեց, որ Նիկոլ Փաշինյանը բավականին հետաքրքիր ձեւով է աշխատում: «Նիկոլ Փաշինյանը ինչ զավթել է իշխանությունը, բավականին հետաքրքիր ձեւով է աշխատում: Նա գրեթե բոլոր խնդիրներում սկզբում բացում է օվերտոնի պատուհանը, հետո ինչ-որ ժամանակ անց տեղի է ունենում այն, ինչը ինքն անձնապես կամ իր տիկնոջ, կամ պատգամավորների միջոցով ասել է:
Նա հիշեցրեց, որ նախորդ տարի կառավարության նիստի ժամանակ Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարեց, որ ունեն տեղեկություններ, որ Արցախում որոշ դավադիր գեներալներ հրահրելու են պատերազմ, որի հետեւանքով մենք պարտվելու ենք. «Անցավ որոշ ժամանակ եւ, ցավոք սրտի, հայ ազգը կրեց իր ամենախայտառակ պարտություններից մեկը: Մի բան է պարտվել արդար կռվում, մեկ այլ բան է քեզ քո ղեկավարությունը տանում է պարտության: Հայաստանի եւ Արցախի ղեկավարությունը մեզ տարան դեպի դավադիր պարտություն: Գեներալ Մովսես Հակոբյանի կողմից հնչեցված բոլոր բացահայտումներըհենց դրա մասին էին: Մովսես Հակոբյանն ասաց, որ մեր երկրի իշխանությունները արել են ամեն հնարավոր, որ մենք պարտվենք այս պատերազմում: Նրա հայտարարությունների հիման վրա պետք է բազմաթիվ քրգործեր հարուցվեն եւ բոլորը պատասխան տան»,-ասաց Վարդանյանը՝ հավելելով, որ ինքը չի հասկանում երկրի վարչապետն ով է՝ Նիկոլ Փաշինյանը, թե Աննա Հակոբյանը:
Նա ընդգծեց, որ այս պարտությունը սկիզբ է նոր պարտությունների, եթե այս իշխանությունը մնա:
դիտվել է 2093 անգամ
Կենդանի՞ ենք, թե բանական․ Հովհաննես Ավետիսյան (video) Մեծաթիվ ոստիկանական ուժեր՝ Վաղարշապատում ինչ են փնտրում իրավապահները․ Լիա Սարգսյան (video) Վա՜յ նրան, ով կընտրի Փաշինյանին (video) «Փաշինյանի թռնելուց առաջ ինչու՞ Աննան խոսեց իրենց ամուսնանալուց»․ Էդիկ Անդրեասյան (video) Այս տեսանյութով ամենաշահագրգռված անձը քննչական կոմիտեից հետո Արման Սարոյանն է. Բաբայան (video) Ի՞նչ կապ ունի Ավինյանի հայրը՝ Նորք-Մարաշի «խրամատների» հետ․ Մեսրոպ Մանուկյան (video) Բացահայտեմ՝ ինչպես են ստեղծել Արշակ Սրբազանի դեմ այդ կեղծ տեսանյութը․ փաստաբան (video) «Սյունիք» ՖԱ-ի հովանավորները շատանում են. ստորագրվում են նոր հուշագրեր (video) Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 20-ի ցերեկը կնվազի 3-5 աստիճանով, 21-ի ցերեկը նույնքան կբարձրանա Ո՞վ է պատկերված Արշակ սրբազանին վերագրվող կեղծ տեսանյութում․ փաստաբանը մանրամասներ ներկայացրեց (video) #ՈՒՂԻՂ․ Եկեղեցու դեմ Նիկոլի միակ զենքը․ Արմինե Ադիբեկյան (video) Արտաքին վեկտորները կարող են փոխվել, պետականությունը՝ ոչ. Արսեն Բաբայան Աջափնյակի կրակոցների գործով ոտքի են հանել ոստիկանության գրեթե բոլոր ստորաբաժանումները. Որոնվողների մեջ կա 2 եղբայր Աբովյանի համայնքային կոմունալ տնտեսության պաշտոնյան դատապարտյալի օգտին ապօրինի գործողության դիմաց կաշառք է ստացել ԱՄՆ-ը 3 օրում 68 ռшզմական բեռնատար ինքնաթիռ է տեղափոխել Մերձավոր Արևելք Փաշինյանի «խաղաղության» ծանր գինը․ ի՞նչ է սպասվում․ Հովհաննես Ավետիսյան (video) Աննախադեպ իրավիճակ է․ ի՞նչ եք պատրաստվում անել․ Սերժ Սարգսյանը բացեց փակագծեր (video) Թրամփը դիտարկում է Իրանի միջուկային օբյեկտներին խոշոր hարված hասցնելու հնարավորությունը. ABC NEWS Սյունիքում Փաշինյանը հողեր կտա, որպեսզի․․․ Հովհաննես Ավետիսյան (video) Կիևի և Բուդապեշտի հարաբերությունները դարձել են թշնшմական. Օրբան ԱՄՆ-ը 3 օրում 68 ռшզմական բեռնատար ինքնաթիռ է տեղափոխել Մերձավոր Արևելք Դե հիմա լսե՛ք՝ ովքեր են իրենց աջակցությունը հայտնել Գագիկ Ծառուկյանին․ Արման Աբովյան (video) ՊՆ ծառայողը Արարատի մարզում «BMW»-ով բախվել է ծառերին, հողաթմբերին և մшհացել Բռնվե՛ք, չընկնեք․ պատմեմ՝ ինչ է արել Նիկոլի կեղծ դպիրը․ Ռուզան Ստեփանյան (video) Դատարանում Վարդան Ղուկասյանին քաշքշեցին (video)