Յոթ տարեկան երեխային հայհոյում ու վիրավորում են ու այս ամենի պատասխանատուն Նիկոլ Փաշինյանն է.Աթանեսյան (video)
«Երկու օր է՝ իմ ընտանիքի հանդեպ ոտնձգություններ են լինում, կարծես թե սկզբում կենցաղային բնույթ էր կրում, բայց այդպես չէ: Իմ տան անմիջապես կողքին գտնվում է Քանաքեռի հին կինոթատրոնը, ներկայումս ձայնագրման ստուդիա է, այդտեղ կա փոքրիկ մանկական հրապարակ, երեխաներս միշտ գնում խաղում են: Սակայն տիրոջ որդին, որը 40 տարեկան է, պահանջում է, ասում է՝ երեխաներս այդտեղ իրավունք չունեն այլևս խաղալու:
Այս մասին  հրավիրված մամուլի ասուլիսին հայտարարեց փաստաբան Տիգրան Աթանեսյանը՝ անդրադառնալով երկու օր առաջ տեղի ունեցած միջադեպին:
Ըստ փաստաբանի խոսքով՝ մթնոլորտի ու այս ամենի պատասխանատուն Նիկոլ Փաշինյանն է:
դիտվել է 367 անգամ
Երբ մարդ ուժեղ է լինում, հանգիստ է լինում, մենք գիտենք, թե ինչպես են մարդկանց վախեցնում, սպառնում. Լևոն Քոչարյան Հորմուզի նեղուցում իրականացվող զորավարժությունների ժամանակ Իրանը զենիթային հրթիռ է փորձարկել Փարիզի քաղաքապետը Կիեւին գեներատորներ է նվիրաբերել Մոսկվայում փետրվարի 22-ի և 23-ի եղանակային վտանգի դեղին մակարդակ է հայտարարված Ջերմաստիճանը ողջ հանրապետությունում կնվազի ևս 5-8 աստիճանով. պասվում են տեղումներ Ուկրաինայում կարգավորումն անհնար է առանց ԱՄՆ մասնակցության. Օրբան Հրդեհ՝ Քասախի գազալցակայանում Զելենսկին ՆԱՏՕ-ի գլխավոր քարտուղարի հետ քննարկել է եռակողմ բանակցությունները Երբ ժողովուրդը միաբանվում է Տիրոջ առաջ, հույսն ու հավատը առավել են զորանում․ Տեր Վրթանես ԱՄՆ ռազմական ինքնաթիռները ինտենսիվ տեղաշարժվում են Եվրոպայի և Արաբական թերակղզու ռազմաբազաների միջև Ռուսաստանը սպառնում է պատասխան քայլերով Երկիրը կանգնած է հումանիտար աղետի առջև Լավ նորություն՝ կլինեն փոփոխություններ ԱՀԱ համակարգում՝ հաշվի կառնվեն բուժաշխատողների շահերը․ Գևորգ Գրիգորյան Շենգավիթում բախվել են Toyota RAV4-ն ու Jeep Compass-ը. կա 4 վիրավոր Տիգրան Ավինյա՛ն, լապատկեն վերցրա ու քաղաքի փոսերը փակի (video) «Սրբապիղծնե՛ր», Արշակ սրբազանի դեմ սարքած ձեր տեսանյութերի համար պատասխան պիտի տաք․ Աշոտ Անդրեասյան (video) Արաղչին հայտնել է Իրանում հակակառավարական ցույցերի ժամանակ զnհերի թիվը Մոսկվայում ձյան տեղումների ռեկորդ է գրանցվել Վազգեն Սաղաթելյանի կալանքը 3 ամսով երկարացնելու որոշման դեմ բողոքի վերաբերյալ վերաքննիչ դատարանի որոշումը կայացվելու է երկուշաբթի օրը Ռուսաստանը նոր անօդաչու թռչող սարքեր է ներկայացրել Հորդորում եմ չհորդորել փաստաբաններին, թե ինչպես պաշտպանել մեր վստահորդներին․ Մարինե Ֆարմանյան Վրաստանը նվազեցրել և խորհրդանշականի է հասցրել Ադրբեջանից Հայաստան բենզինի տարանցման գինը․ Վրաստանի էկոնոմիկայի նախարար Թող Ալեն Սիմոնյանը սպասի՛, դատախազությունն այդ օրերին իր հետևից գնալու է. Դերենիկ Մալխասյան (video) Արա՛,10 օրը մեկ դիրքերում մարդ է մահանում, որը մեջ մարդ են սպա**մ, էս ինչ եք անում դուք. Անդրեասյան (video) Հայկ Կոստանյանը սուտ տեղեկատվություն է տրամադրել․ Արթուր Չախոյան