Պահանջում եմ պարզել ո՞վ է իրականում Դիանա Հարությունյան ֆեյք էջի օգտատերը.ի՞նչ հիմարություն անում են, ասում են՝ Քոչարյանի աջակիցն ենք.Լևոն Քոչարյան (video)
«5-րդ ալիք» Հ/Ը սեփականատեր Արմեն Թավադյանի մտերիմներն ակցիա են անում Վերաքննիչ քրեական դատարանի դիմաց։ Այստեղ է նաեւ Ռոբերտ Քոչարյանի որդին՝ Լեւոն Քոչարյանը։
Հարցին՝ արդյոք Արմեն Թավադյանին մեղադրանք առաջադրելու պատճառ կարո՞ղ է հանդիսանալ ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի ընկեր լինելը, թե՞ դա ճնշում է մամուլի ազատությանը, Քոչարյանը պատասխանեց․ «Երեւի երկուսն իրար հետ: Արմեն Թավադյանի գործը կոնկրետ ճնշում է իշխանությանը ոչ հաճո մամուլի նկատմամբ, բայց ավելի շատ կարծում եմ, որ մամուլի հետ է կապված, որովհետեւ իշխանության տարբեր արձագանքներից հասկանում ենք, որ թիրախավորվում են կոնկրետ հեռուստաալիքներ եւ լրատվամիջոցներ։ Սրանով նաեւ փորձ է կատարվում ճնշել մամուլը»։